۱۳۹۸-۰۱-۲۴

roaster maxcoffee

دستگاه رستر قهوه مکس کافی

roaster maxcoffee

دستگاه رستر قهوه مکس کافی

رستر مکس کافی محصول یکی از شرکتهای قدیمی در صنعت قهوه در ایران است . گروه مکس کافی تلاش  کرده تا بعضی از نقاط ضعف را در طراحی رستر خود اصلاح کند وبعضی نقاط قوت را کامل وباکیفیت پیداده سازی نماید.

سازنده ایرانی این رستر با اطمینان وافتخار روی محصول خود ساخت ایران حک میکند وبه تولید وخدمات خود کاملا اعتقاد دارد.

قیمت بسیار پایین نسبت به سایر برندهای ترک و وارداتی های دیگر وهمچنین خدمات وگارانتی کامل  تولید کننده باعث شده این دستگاه برشته کاری قهوه یکی از گزینه های درجه یک محصوب شود.

با تولید این محصول کاملا بومی شده علاوه بر جلوگیری از خروج ارز و اشتغال زایی در این صنعت باعث رونق در کشور شده است.

این دستگاه در حالتهای مختلف دستی و یا سیستم نرم افزاری کنترل قابل عرضه میباشد.

یکی از ویژگی های این دستگاه خدمات پس از فروش و مشاوره و نصب رایگان آن است.

 • تضمین قطعات و کیفیت
 • خدمات پس از فروش و پشتیبانی
 • مشاوره و نصب رایگان
 • هزینه کم قطعات
 • تهیه لوازم یدکی

مزیت های دستگاههای رست مکس کافی

 1. قیمت مناسب نسبت به نمونه های خارجی.قیمت تمام شده این دستگاهها نسبت به نمونه های ترک حدود یک پنجم و نسبت به دستگاههای اروپایی یک دهم میباشد.
 2. به گفته استفاده کنندگان دستگاههای رست قهوه مکس کافی علاوه بر یکدست بودن دانه های رست شده بوی خوش قهوه و طعم عالی آن میباشد و دانه های رست شده بوی دود نمیدهد.یکی از مهمترین موارد ذر رست قهوه،کیفیت و بوی دانه قهوه رست شده میباشد.اکثر دانه های رست شده ذر اغلب دستگاههای رست،یکدست نبودن و بخصوص دارای بوی دود هستند.دستگاههای مکس کافی به علت طراحی درست و بهره گیری از سانترفیوژ های قوی و جنس بدنه درام،علاوه بر رست یکدست دانه های قهوه،بوی خود را حفظ میکند و دانه های قهوه بوی دود و سوختگی نمیدهد.
 3. تامین قطعات یدکی و سرویس بیست و چهار ساعته دستگاههاس رست مکس کافی را نسبت به دیگر دستگاهها متمایز کرده و زمان سرویس و نگهداری کمتر و هزینه تعمیرات جزیی نسبت به نمونه های خارجی دارد.اکثر دستگاههای خارجی موجود در کشور به علت نداشتن نمایندگی و متخصص و سرویسکار و با توجه به اینکه دستگاههای رست در اکثر موارد به مدت زیادی در روز در حال کار میباشند و خرابی آن مشمول خسارت زیادی است.متخصصین مکس کافی در تمام ایام آمادگی سرویس و تامین قطعات دستگاههای مکس را داشته و با توجه به رضایت مشتریان خود در تمام این سالها و تامین قطعات یدکی در اسرع وقت باعث راندمان بالای دستگاههای مکس کافی میشود.هزینه بالای سرویس،تعمیر و تهیه قطعات دستگاههای خارجی از مهمترین عوامل نارضایتی کاربران است.
 4. دستگاههای رست قهوه مکس کافی دارای آپشن های اختصاصی میباشد که امکان استفاده با نرم افزار و کنترل دستگاه با لب تاب و گوشی را دارا میباشد.
 5. قسمت مهم رست قهوه که یکی از علایم کمکی جهت رست خوب قهوه میباشد first crack یا همان صدای ترکیدن دانه قهوه است که ذر اکثر دستگاههای رست و حتی برند های اروپایی این صدا قابل تشخیص نیست اما در دستگاههای رست مکس کافی به خوبی قابل تشخیص میباشد و میتوان زمان آنرا تشخیص داد.
 6. ذر اکثر دستگاههای رست قهوه بخصوص در حجم یک و دو کیلویی از یک سانترفیوژ جهت درام و خنک کننده به صورت مشترک استفاده میشود. ذر تمام مدلهای دستگاههای رست قهوه مکس کافی از دو سانترفیوژ به صورت مجزا استفاده میشود.
 7. اکثر دستگاههای رست طرفیت واقعی برابر نصف ظرفیت اعلامی سازنده را دارند و دارای ظرفیت اصلی کمتری نسبت به ظرفیت اسمی هستند.تمامی دستگاههای رست مکس کافی ظرفیت واقعی بیشتری نسبت به ظرفیت اسمی دارند و تمامی کاربران این موضوع را تایید میکنند.

دستگاههای رست قهوه مکس کافی در ظرفیت های زیر ارایه میگردند.

رستر دو کیلویی

ظرفیت واقعی بیش از دو کیلو گرم

ابعاد تقریبی عرض ۵۵ ارتفاع ۱۰۰ طول ۱۰۰ سانتی متر

قطر خنک کن ۳۸ سانتی متر

در رنگهای مختلف به سفارش مشتری

 

رستر شش کیلویی

ظرفیت واقعی بیش از پنج کیلو گرم

ابعاد تقریبی عرض ۷۰ ارتفاع ۱۷۰ طول ۱۳۵ سانتی متر

قطر خنک کن ۵۰ سانتی متر

در رنگهای مختلف به سفارش مشتری

 

 

رستر پانزده کیلویی

ظرفیت واقعی بیش از پانزده کیلو گرم

ابعاد تقریبی عرض ۹۰ ارتفاع ۱۸۵ طول ۱۷۵ سانتی متر

قطر خنک کن ۸۰ سانتی متر

در رنگهای مختلف به سفارش مشتری

 

 

رستر سی و پنج کیلویی

ظرفیت واقعی بیش از سی کیلوگرم

ابعاد تقریبی عرض ۱۰۵ ارتفاع ۲۰۵ طول ۲۱۵ سانتی متر

قطر خنک کن ۹۵ سانتی متر

در رنگهای مختلف به سفارش مشتری

 

 

رستر شصت کیلویی

ظرفیت واقعی بیش از شصت کیلوگرم

ابعاد تقریبی عرض ۲۰۰ ارتفاع ۲۶۰ طول ۲۵۰ سانتی متر

قطر خنک کن ۱۵۰ سانتی متر

در رنگهای مختلف به سفارش مشتری

 

دستگاه رست ۹۰ و ۱۲۰ کیلویی به سفارش مشتری ساخته میگردد.